Firma Prochłód z Wrocławia to rodzinna działalność, której początki sięgają 1966 roku. Właśnie wtedy zaczęliśmy naprawiać chłodnie i mroźnie, na początku najważniejsze było dla nas chłodnictwo stacjonarne.

Naprawa klimatyzacji i wiele innych

Obecnie naszą specjalizacją są dwa obszary – klimatyzacja samochodowa oraz agregaty chłodnicze. Znamy chłodnictwo jak własną kieszeń, ale wciąż inwestujemy we własną wiedzę i rozwój. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie naprawić klimatyzację. Wrocław i Długołęka już wiedzą czemu nie działa klimatyzacja w samochodzie. Serwis klimatyzacji Prochłód wie jak naprawić każdą klimatyzację!

Jesteśmy partnerem Carrier Transicold

Jakość naszych usług co dzień przekonuje gigantów transportu chłodniczego. Prochłód to autoryzowany serwis Carrier Transicold. Od wielu lat udowadniamy, że jesteśmy ekspertami naprawy klimatyzacji samochodowej oraz serwisu chłodni transportowych i agregatów chłodniczych. Sprawdź dlaczego zaufały nam największe firmy transportowe!

Chętnie doradzamy

Dzięki doświadczeniu wiemy jak precyzyjnie dobrać agregat do potrzeb klienta. Sprzedaż i montaż agregatów chłodniczych to część naszej oferty. Wiemy jak pomóc klientowi w wyborze agregatu Carrier Transicold. Z chęcią wytłumaczymy szczegóły i różnice między agregatami różnych firm. Zadzwoń i skorzystaj z wiedzy eksperta!

 

Nasze usługi:

  • naprawa agregatów chłodniczych
  • montaż chłodni do samochodów nowych i używanych
  • naprawa klimatyzacji samochodowej
  • montaż klimatyzacji postojowej w pojazdach ciężarowych i kamperach
  • montaż agregatów chłodniczych
  • naprawa lodówek samochodowych