Serwis systemów klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu przenieśliśmy do pobliskiej Długołęki. Tam stworzyliśmy nowoczesny warsztat klimatyzacji samochodowej, w którym zajmujemy się samochodami wszystkich marek.

Klimatyzacja w autach każdego rodzaju

Zajmujemy się klimatyzacją w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz w pojazdach specjalnych. Z naszych usług korzystają także właściciele autokarów i autobusów miejskich.

Serwis klimatyzacji dopasowany do Ciebie

Prowadzimy kompleksowe usługi serwisu systemów klimatyzacji samochodowej. Korzystamy z własnego doświadczenia, wspiera nas także technologia. Komputerowa diagnostyka klimatyzacji to tylko przydatna pomoc. Naprawa klimatyzacji wymaga znajomości całego systemu. Dzięki nam masz pewność, że problem zostanie wykryty i rozwiązany przed nabiciem klimatyzacji.

Diagnoza i naprawa klimatyzacji samochodowej to dla nas rutyna. Dbamy, aby klient wyjechał z warsztatu z całkowicie sprawnym systemem klimatyzacji. Oszczędź pieniądze i zaufaj profesjonalistom!

Montaż klimatyzacji

Pomagamy w wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji samochodowej. W naszej ofercie znajduje się także:

montaż klimatyzacji samochodowej

naprawa gwarancyjna klimatyzacji

naprawa pogwarancyjna

nabicie (napełnienie) czynnikiem chłodniczym

Odgrzybianie i nabicie klimatyzacji

Nie zawsze jesteśmy świadomi skutków zanieczyszczenia i zainfekowania klimatyzacji w naszym samochodzie. Regularna wymiana filtra powietrza może uchronić nas przed nieprzyjemnymi zapachami!

Wykonujemy ozonowanie układu klimatyzacji samochodowej, dzięki czemu dezynfekcja klimatyzacji jest niemal doskonała i usuwamy nie tylko brzydki zapach, ale dbamy również o Twoje zdrowie!

Nie zapominaj o okresowej dezynfekcji układu wentylacyjnego klimatyzacji, żeby odkazić układ chłodniczy. Pamiętaj, by co 15 tys. km lub raz w roku wymieniać filtr powietrza oraz dezynfekuj wentylację.

Nasze usługi:

  • Dezynfekcja klimatyzacji
  • Odgrzybianie środkami chemicznymi oraz ozonowanie klimatyzacji
  • Pełna diagnostyka klimatyzacji przed nabiciem czynnika chłodniczego
  • Sprawdzenie szczelności klimatyzacji
  • Uzupełnianie i nabijanie klimatyzacji samochodowej
  • Wymiana filtra powietrza
  • Instalacja i montaż klimatyzacji

Nabijanie klimatyzacji bez sprawdzenia szczelności układu sprawia, że musisz wracać do serwisu. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki profesjonalistom pracującym w Prochłód!