VIENTO 200 R134A

Proste w obsłudze, pracujące wyłącznie w trybie DROGA agregaty do samochodów dostawczych.

ZALETY

  • Niezawodne
  • Proste
  • Uniwersalne

VIENTO to rodzina prostych w obsłudze, pracujących tylko w trybie DROGA agregatów zaprojektowanych do montażu w pojazdach o przestrzeni ładunkowej do 28 m3, furgonach lub zabudowach izotermicznych. Lekkie, proste i uniwersalne agregaty VIENTO oferuje najlepszą na świecie wydajność urządzeń chłodniczych produkowanych przez firmę Carrier. Chociaż oferowane w zwodniczo przystępnej cenie, agregaty Viento to specjalistyczna technika chłodnicza dostępna dla wszystkich.

NIEZAWODNE

Jakość, na której możesz polegać — od światowego lidera. Sprawdzona technologia, wypróbowana i przetestowana w poprzednich generacjach najlepszych na rynku agregatów z napędem bezpośrednim. Niezawodna wydajność chłodnicza i wentylacja chronią jakość przewożonego ładunku w każdych warunkach.

PROSTE

Łatwe w montażu, wszystkie agregaty są wyjątkowo płaskie i lekkie. Łatwe w obsłudze, wyposażone w kabinowy moduł sterowania i mikroprocesorowe sterowanie wypróbowane przez wiele lat w agregatach serii Xarios.

UNIWERSALNE

Przeznaczone do użytku w każdej temperaturze otoczenia, z uwzględnieniem agregatów zaprojektowanych specjalnie do pracy w wysokich lub niskich temperaturach otoczenia. Przeznaczone do wszystkich pojazdów, nadają się do montażu w nadwoziach furgonowych samochodów dostawczych lub w zabudowach izotermicznych. Do zastosowań wymagających schładzania lub mrożenia, z możliwością wyboru czynnika chłodniczego.

ZALETY

  • Niezawodne
  • Proste
  • Uniwersalne
Empty tab. Edit page to add content here.